Chystáte sa navštíviť Zlín?

Keď sa povie Zlín, veľa ľudí si ako prvý vybaví jeho funkcionalistickou architektúru, ktorú vybudoval Tomáš Baťa. Mládež si zase môže predstaviť zoologickú záhradu v Lesnej a študentom sa pred očami objaví Univerzita Tomáša Baťu. Zlín je malebné a rozmanité mesto, v ktorom sa rozhodne nudiť nebudete.

Čítať ďalej: Chystáte sa navštíviť Zlín?

  • Last updated on .

Navštívte krásne kúpeľné mesto Luhačovice

Luhačovice sú najväčším kúpeľným mestom na Morave. Rozprestiera sa v podhorí Vizovických vrchov asi 20 kilometrov juhovýchodne od Zlína. Kúpele sú zasadené do malebného údolia potoka Šťávnice a predstavujú najnavštevovanejšie kúpele Moravy. Penzión Luhačovice ponúka nie jeden. Vybrať si môžete z pestrej škály ubytovacích zariadení. A prečo v Luhačoviciach zostať pár dní? Dôvodov je hneď niekoľko.

Čítať ďalej: Navštívte krásne kúpeľné mesto Luhačovice

  • Last updated on .

Nezabudnuteľná zimná dovolenka v Nízkych Tatrách

Pomaly ale isto sa blíži zimná sezóna, ktorá zvádza k výletom na hory, a skutočným rajom zimných radovánok sú bezpochyby slovenských Tatry. Ak sa obzeráte po nejakom ubytovanie v Tatrách pre nadchádzajúcu zimnú sezónu, máte možnosť vyberať z naozaj širokej ponuky hotelov, chát či penziónov.

Čítať ďalej: Nezabudnuteľná zimná dovolenka v Nízkych Tatrách

  • Last updated on .

Ubytovanie v Luhačoviciach sľubuje dovolenku snov

Jedno z najkrajších miest na južnej Morave sú Luhačovice, ktorých východná a juhovýchodná časť spadá do CHKO Biele Karpaty. Hlavným symbolom tohto mesta sú moderne sa rozvíjajúce kúpele. Nájdite si vhodné ubytovanie Luhačovice a užite si dovolenku svojich snov aj na juhu Moravy. Poďme sa pozrieť, na čo vás Luhačovice prilákajú.

Čítať ďalej: Ubytovanie v Luhačoviciach sľubuje dovolenku snov

  • Last updated on .
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.