Ubytovanie v Luhačoviciach sľubuje dovolenku snov

Jedno z najkrajších miest na južnej Morave sú Luhačovice, ktorých východná a juhovýchodná časť spadá do CHKO Biele Karpaty. Hlavným symbolom tohto mesta sú moderne sa rozvíjajúce kúpele. Nájdite si vhodné ubytovanie Luhačovice a užite si dovolenku svojich snov aj na juhu Moravy. Poďme sa pozrieť, na čo vás Luhačovice prilákajú.

Moderné kúpele a malebná architektúra

Kúpele sú číslom jedna. K procedúram v kúpeľoch sú využívané liečivé prírodné zdroje. Do kúpeľov mieri pacientov s ochorením dýchacieho ústrojenstva, s poruchami látkovej výmeny, s poruchami pohybového aparátu a tiež pacientov s ochorením tráviaceho ústrojenstva. A od moderných kúpeľov prejdeme rovno k tunajšej architektúre, ktorej autorom je z väčšiny architekt Dušan Jurkovič. Určite by ste nemali opomenúť návštevu súboru stavieb Jurkoviča.

Bohatý kultúrny život a krásna príroda

Ak si nájdete ubytovanie Luhačovice a zostanete tu niekoľko dní, nudiť sa rozhodne nebudete. Čaká na vás bohatý kultúrny život, ktorý k kúpeľnému mestu neodmysliteľne patrí. Usporadúvajú sa tu každým rokom festivaly, koncerty, rôzne spoločenské akcie a tiež divadelné predstavenie. Najznámejšie kultúrnou akciou, ktorá sa tu usporadúva každý rok, je Otváranie prameňov.

A ďalším lákadlom je tunajšia príroda, ktorá si vás podmaní. Zavítajte do parku, užite si pohľadu na fontánu a odpočívajte.

Nájdite si ešte dnes ubytovanie Luhačovice a zamierte na juh Moravy relaxovať. Budete nadmieru spokojní.

  • Last updated on .
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.