Chystáte sa navštíviť Zlín?

Keď sa povie Zlín, veľa ľudí si ako prvý vybaví jeho funkcionalistickou architektúru, ktorú vybudoval Tomáš Baťa. Mládež si zase môže predstaviť zoologickú záhradu v Lesnej a študentom sa pred očami objaví Univerzita Tomáša Baťu. Zlín je malebné a rozmanité mesto, v ktorom sa rozhodne nudiť nebudete.

Ak budete chcieť toto mesto navštíviť, budete zaiste tiež hľadať ubytovanie Zlin. Ak preferujete penzióny, ktoré snúbia kvalitu a domácku pohodu s príjemnou cenou, ponúka sa vám napríklad Penzión 66 len malý kúsok za Zlínom.
Penzión 66 stojí v kľudnej časti Fryštáku u Zlína. Ponúka slušne vybavené izby a tiež apartmány pre náročnejšiu klientelu. Ubytovanie Zlín vás uspokojí nielen vysokou kvalitou ponúkaných služieb, ale aj ideálnou polohou a cenou. V okolí sa nachádza ako spomínaná ZOO, tak Lázně Kostelec s golfovým ihriskom alebo priehrada, ktorá láka na rybárske súťaže nadšencov zo širokého okolia.

  • Last updated on .
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.