Vydajte sa do termálov, pokojne len na víkend

Letné obdobie sa nesie v znamení dovoleniek. Avšak aj víkendy ponúka široký priestor pre výlety do blízkeho a vzdialenejšieho okolia. Keď mu sa radi kúpete, môžete navštíviť niektoré z termálnych kúpalísk na slovenský. Okrem celoročných služieb ponúka aj rôzne novinky.

Thermal Corvinus Veľký Meder

Termálne areál disponuje novým toboganovým svetom so siedmimi rôznymi atrakciami. Súčasťou je tobogánovej potrubie, obrovská rampa či vyústenie do pestrofarebného leva. Oddych sľubujú tunajšie bazény. Termálne kúpalisko má celkom deväť bazénov s geotermálnou vodou, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo. Táto voda má teplotu od 25 do 37 ° C. Športové plavci využijú predovšetkým plavecký bazén s dĺžkou 50 metrov a teplotou vody 25 ° C.

Gino Paradise Bešeňová

S novinkami prichádza tiež stredisko Gino Paradise Bešeňová. K dispozícii je zábavný zóna plná adrenalínu. Nechýba 220 metrov dlhá divoká rieka. Ďalšou atrakciou je adrenalínový bazén s vulkánom a pulzujúca guľou. Milovníci potápania sa môžu tešiť na potápanie vo vraku lode pod dohľadom inštruktorov. Cez víkendy Gino Paradise Bešeňová organizuje rôzne programy - hudobné, športové, kultúrne i tanečné.

Tatralandia Liptovský Mikuláš

Veľkej popularite sa teší aj Tatralandia Liptovský Mikuláš. Tento areál vodnej zábavy disponuje štrnástich bazény so slanou, termálne aj čírou vodou a teplotou do 36 ° C. Termálna voda má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Tiež vám ponúka Tatralandia ubytovanie v najrôznejších ubytovacích priestoroch. Bolo by škoda nezostať tu niekoľko dní.

  • Last updated on .
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.