Čo sú pieskovacie boxy, aneb v tomto "piesku" si deti nehrajú

piesok, tryskanie, pieskovanie
Zaujíma vás, ako sa v priemysle využívajú pieskovacie boxy a iné tryskacie zariadenie? Tryskanie ako obľúbený systém pre pripravovania materiálu pred ďalšou úpravou je dôležité vykonávať v správnom prostredí správnymi prostriedkami. V tomto článku sa o nich dozviete.

Existujú hlavne tri typy pieskovacích systémov. Mobilné tlakovzdušné tryskacie zariadenie, tlakové tryskacie kabíny a tryskacie boxy. Výber medzi nimi ovplyvňuje vaše špecializácie, ako často tryskám, aké veľké materiály potrebujú tryskať a priestory priemyselné budovy.

Mobilné jednotky

Mobilné jednotky potrebujú samostatnú jednotku na odsávanie prachových častíc a všetky jednotky potrebujú, aby ich pracovníci mali veľmi dobre chránené dýchacie cesty. Mobilné jednotky je tiež možné aj prenajať, alebo je zaobstarať bazarové.

Tryskacie kabíny

Tryskacie kabíny poskytujú väčší výkon a možnosti využitia všetkých druhov abrazíva, teda ako ocelovu drví, oceľovým granulátom, korund, granát, sklené guľôčky, plastové abrazivo, škvara a ďalšie. Tieto kabíny je možné postaviť na mieste určenia na mieru.

Pieskovacie boxy

Pieskovacie boxy sú ideálne v prípade, že sa pravidelne prevádzkuje v priemyselnom priestore pieskovanie a je nutné priestor oddeliť pre zvýšenú prašnosť. Tieto boxy sa dajú postaviť na mieru pre každý priestor a nie je teda potrebné zanevrieť na túto možnosť len pre menší priestor vašej priemyselné budovy.

  • Last updated on .
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.