Co mají společného všechny moderní administrativní budovy?

administrativní budova

Dneska pro vás máme hádanku a ta zní: “Kterou složku moderního stavebnictví má většina moderní administrativní budova stejná?”. Odpověď je v zásadě chyták, který vás možná překvapí.

Novostavby kanceláří jsou většinou vysoké, téměř průhledné budovy, které mají často v sobě zakomponované prvky zahradnictví.
Pokud vaše odpověď tedy byla sklo, plexisklo, světlo, vzdušné nebo cokoli podobného, měli jste v podstatě pravdu, až na to, že celkově se těmto prvkům říká hliníkové a prosvětlovací systémy.

Výhody prosvětlovacích systémů
Tyto systémy kombinují odolné materiály, praktický návrh architekta a moderní vzhled pro vytvoření velmi ekonomicky a ekologicky šetrné budovy.
Vzdušný vzhled zajistí nízké náklady za elektřinu a spokojenost zaměstnanců, kteří se nebudou cítit, že sedí celý den v bunkru.

Firma, která se věnuje právě realizacím hliníkových a prosvětlovacích systémů je známá firma Thermont spol. s r.o., která provádí své realizace po celé ČR i v zahraničí. Fotografie v tomto článku jsou právě z jejich mnoha projektů.

  • Last updated on .
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.