Tryskacie zariadenie je to, čo potrebujete

Pieskovanie čiže proces, kedy sa zbavujete starého nánosu nečistoty alebo náteru vplyvom prúdu vzduchu a mikročastíc piesku alebo iného abrazívneho materiálu. Jedná sa o veľmi hojne používanú metódu, ktorá sa radí medzi pomerne lacné a veľmi účinné metódy, ako pripraviť povrch k lakovaniu. V tomto článku sa zameriame na moderné pieskovacie techniku, teda tryskacie zariadenie a druhy abrazív, ktoré sú nevyhnutné pre proces.

Čítať ďalej: Tryskacie zariadenie je to, čo potrebujete

  • Last updated on .

Predávame byty v Prahe

Nakoľko je zlá doba mnoho ľudí nedisponuje dostatočnými finančnými prostriedkami, aby si zaistili vlastné bývanie. Netreba sa vzdávať, pretože príležitosti ako sa osamostatniť je veľa aj bez kúpy konkrétnej nehnuteľnosti. Jednou z možností je prenájom bez realitky. V ponuke sú byty rôznych veľkostí, nové multifunkčné apartmány, garzónky, ale aj ubytovanie pre študentov za prijateľné ceny.

Čítať ďalej: Predávame byty v Prahe

  • Last updated on .

Na wellness pobyte vyskúšajte havajskú masáž

Ako už samotný názov napovedá, havajská masáž má svoje počiatky na Havajských ostrovoch. Už od pradávna sa tu vykonávali masáže v chrámoch. Masáže boli chápané vtedajším ľuďom ako očistenie tých, ktorí do chrámu prišli. V súčasnej dobe je havajská masáž veľmi obľúbená aj v Európe. Ak si objednáte wellness pobyty Zlín, potom si tento druh masáže môžete nechať dopriať.

Čítať ďalej: Na wellness pobyte vyskúšajte havajskú masáž

  • Last updated on .

Nechajte sa rozmaznávať vo wellness

Od tej doby, čo kúpele začali byť pre svojich návštevníkov svojou ponukou malé, došlo a stále dochádza k boomu wellness pobytov. Trend doby, ktorý je tvorený hlavne zrýchlením každodenným životným štýlom a nedostatkom času, wellness pobytom dosť nahráva. Navyše kúpele vďaka tomuto rozšíreniu služieb nestratili svoju klientelu.

Čítať ďalej: Nechajte sa rozmaznávať vo wellness

  • Last updated on .
  • 1
  • 2
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.