V Tatralandii si zábavu užije celá rodina

Tatralandia Holiday Resort - tento názov nesie areál vodnej zábavy, ktorý je v prevádzke po celý rok. Tatralandia ubytovanie ponúka na slovenskom, českej a poľskej strane. Vodný areál sa nachádza v regióne Liptov, v oblasti preslávené kultúrnymi pamiatkami a bohatým kultúrnym životom. Prečo sa vydať na niekoľko dní do Tatralandie? Na čo sa máte pripraviť?

Tatralandia je obklopená krásnou krajinou, ktorej dominantou sú Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra a Chočské vrchy. Rezort by sme mohli nazvať aj ako raj plný dobrodružstva a zábavy. Veľké obľúbenosti, najmä u rodín s deťmi, sa teší Aquapark Tatralandia s celoročnou prímorským rajom Tropical Paradise. A v lete sa zase môžete tešiť na Funpark Tatralandia.

Jeden deň? To je málo!
Pokiaľ si chcete užiť zábavu so všetkým, potom by ste mali v Tatralandii zostať niekoľko dní. Do tejto oblasti sa môžete vydať v zime aj v lete, zakaždým má táto lokalita čo ponúknuť. Dobrodružstvo sľubuje tunajších 14 bazénov s morskou, termálne a čírou vodou a 28 tobogánov a šmýkačiek. Vo Funparku na vás čakajú zaujímavé a zábavné atrakcie s celodenným programom.

Ak si myslíte, že s príchodom jesene končí aj turistická sezóna v Tatralandii, potom sa mýlite. Rezort je v prevádzke po celý rok a má skutočne čo ponúknuť aj v zime. Oddýchnete si v Keltskom saunovom svete, alebo sa necháte rozmaznávať vo Wellness Paradise.

Ak hľadáte rozprávkovú dovolenku, ktorá uspokojí každého člena rodiny, Tatralandia je správnou voľbou. Tatralandia ubytovanie sa vám ponúka v mnohých ubytovacích priestoroch - od hotela, cez penzión, až po chatky.

  • Last updated on .
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.