Na wellness pobyte vyskúšajte havajskú masáž

Ako už samotný názov napovedá, havajská masáž má svoje počiatky na Havajských ostrovoch. Už od pradávna sa tu vykonávali masáže v chrámoch. Masáže boli chápané vtedajším ľuďom ako očistenie tých, ktorí do chrámu prišli. V súčasnej dobe je havajská masáž veľmi obľúbená aj v Európe. Ak si objednáte wellness pobyty Zlín, potom si tento druh masáže môžete nechať dopriať.

V minulosti bola havajská masáž určená výhradne pre vrchnosť. Jednalo sa o štvordňový očisťovacie rituál, ktorého cieľom bolo navodiť rovnováhu medzi telom a mysľou. Na harmonizáciu tela a mysle je kladený dôraz dodnes.

Masáž uvoľní svalové napätie
Wellness pobyty Zlín majú v ponuke aj túto masáž. Havajská masáž vám dopraje odpočinok a relaxáciu. Touto cestou uvoľníte svalové napätie, zbavíte sa psychickej blokády a telo si oddýchne. Masáž trvá asi 10,5 až 2 hodiny. Sú masírovaná chrbát, šija, nohy a tiež ruky. Masáži je podrobené celé telo, nie iba jeho časti.

Vynechávajú sa dolné končatiny u ľudí, ktorí majú problémy s kŕčovými žilami. Masér pri masírovaní používa iba svoje lakte, predlaktia a dlane. Strieda intenzívny dotyky s jemnými.

Kedy sa havajská masáž odporúča?
Havajská masáž LOMI LOMI pozitívne pôsobí na psychickú aj fyzickú stránku človeka. Slúži na detoxikáciu organizmu, rozprúdenie vnútornej energie a na zlepšenie krvného obehu. Počas masírovania budete relaxovať a prídete na iné myšlienky.

  • Last updated on .
CHCETE TU PUBLIKOVAŤ ČLÁNOK, ALEBO ZÍSKAŤ SPÄTNÝ ODKAZ?

KONTAKTUJTE NÁS E-MAILOM: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.